Novinky posledních dní

24.02.2013 23:18

Včera jsem nabrala ve skvělé společnosti směr Litoměřice, kde se konala přednáška o učení a trénování zvířat s RNDr. Františkem Šustou, PhD. A dorazila jsem ještě do lepší společnosti :-), díky všem přátelům a kamarádům za vydařenou akci. Přednáška byla dokonalá a uchvacující! Ačkoliv jsem ji slyšela od Frantička Šusty již dvakrát, ale v osekané verzi, zřejmě mě jeho přednášení a samotná věda nikdy neomrzí a bude mě neustále uchvacovat. Kéž bych to měla v hlavě taky tak dokonale srovnané ;-).

A aby Kuky neležel doma, strávili jsme dnes odpoledne v kryté hale na agility tréninku. Kuksa si potrénoval houpačku, která se nám díky vánočnímu dárku velice zlepšila. Strakáčovi pak nedělala problém ani v samotném parkuru. Kuky byl jako raketa, ale druhá část týmu se občas někde zapomněla nebo přestala mluvit. Asi přeplnění mozkové kapacity z včerejší přednášky :-D.

Kukyho jsem nechala otestovat na MDR1. Od Slovgenu nám dorazil výsledek +/-. Jasné asi je, že potěšená zcela nejsem, ale alespoň vím, jak s tím naložit.

Náš první vrh tibetských dog oslavil 3.2. 2013 své desáté narozeniny! Bumča si tedy vysloužila foto v kekhoru a tvarohový dort s piškoty :-).

Odchovanci Narpo Ransi rozjeli výstavní sezónu 2013 v plném proudu. Jetsan se do toho opět obul a sbírá BOBy, nezahálí ani Jasper nebo Indigo, naše Jingle a další. Všem majitelům gratulujeme a rovněž děkujeme!


 

 

—————

Zpět